Obwieszczenia
o licytacjach

Istnieje możliwość otrzymywania powiadomień o zamieszczonych obwieszczeniach o licytacjach.
W tym celu należy podać swój adres email    >> sprawdź <<

obszar WŁAŚCIWOŚci

  • art. 8 ust. 5 ustawy o komornikach sądowych i egzekucji

    "Wierzyciel ma prawo wyboru komornika na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, z wyjątkiem spraw o egzekucję z nieruchomości oraz spraw, w których przepisy o egzekucji z nieruchomości stosuje się odpowiednio. W przypadku wyboru komornik działa poza obszarem swojego rewiru komorniczego."

    art. 8 ust. 6 ustawy o komornikach sądowych i egzekucji

    "Wierzyciel, dokonując wyboru komornika, składa wraz z wnioskiem o wszczęcie egzekucji oświadczenie na piśmie, że korzysta z prawa wyboru komornika."

    W zakresie egzekucji z nieruchomości komornik swoją właściwością obejmuje obszar Sądu Rejonowego w Kole.

    Miasto Koło
    Gminy:
    (Aby zobaczyć mapę należy kliknąć na wybraną nazwę)

    Gmina Koło:
    Aleksandrówka, Borki, Budy Przybyłowskie, Chojny, Czołowo, Czołowo Kolonia, Dąbrowa, Dorobna, Dzierawy, Kaczyniec, Kamień, Kiełczew Górny, Kiełczew Smużny I, Kiełczew Smużny II, Leśnica, Lubiny, Lucjanowo, Mikołajówek, Ochle, Podlesie, Powiercie, Powiercie Kolonia, Przybyłów, Rosocha Kolonia, Ruchenna, Skobielice, Sokołowo, Wandynów, Wrząca Wielka, Zawadki, Babiak, Kłodawa.

     

  • Gmina Kościelec:
    Białków Górny,Białków Kościelny,Daniszew, Dąbrowice, Dąbrowice Stare, Dobrów, Gąsiorów, Gozdów, Kamienna Góra, Kościelec, Leszcze, Łęka, Mariampol, Police Mostowe, Police Średnie, Ruszków I, Ruszków II, Straszków, Tarnowiec, Trzęśniew, Trzęśniew Mały, Tury, Waki.

     

  • Gmina Olszówka:
    Adamin, Banachów, Błędów, Dębowiczki, Drzewce, Dzięciołów, Głębokie, Grabina, Hilarów, Hilarów Kolonia, Józefków, Krzewata, Łubianka, Młynik, Mniewo, Nowa Wieś, Nowa Wioska, Olszówka, Ostrów, Ponętów Górny A, Ponętów Górny B, Przybyszew, Szczepanów, Tomaszew, Umień, Umień Kolonia, Wacławów, Zawadka, Złota, Dębowice.

     

  • Gmina Dąbie:
    Augustynów, Baranowiec, Bór, Bród, Chełmno, Chełmno Parcele, Chruścin, Cichmiana, Dąbie, Domanin, Gaj, Grabina Mała, Grabina Wielka, Holendry Dąbskie, Karszew, Krzewo, Krzykosy, Kupinin, Ladorudz Kolonia, Ladorudz Wieś, Lisice, Lutomirów, Majdany, Rośle Duże, Rrzuchów, Skąpe, Sobótka, Tarnówka, Wiesiołów, Zalaski, Zalaski Kolonia, Zalesie.

     

  • Gmina Grzegorzew:
    Barłogi, Boguszyniec, Borysławice Zamkowe, Borysławice Kościelne, Bylice, Emilewo, Grodna, Grzegorzew, Kiełczewek, Ladorudzek, Ponętów Dolny, Tarnówka, Zabłocie, Borysławice Zamkowe.

     

  • Gmina Babiak:
    Babiak, Bogusławice, Bogusławice Nowiny, Brdów, Brzezie, Bugaj, Dębno Królewskie, Dębno Poproboszczowskie, Góraj, Grądy Brdowskie, Gryglaki, Janowice, Józefowo, Kiejsze, Korzecznik Podlesie, Korzecznik Szatanowo, Krukowo, Lichenek, Lipie Góry, Lubotyń, Lucynowo, Łaziska, Maliniec, Mchowo, Morzyce, Morzyce Stare, Nowiny Brdowskie, Olszak, Osówie, Ozorzyn, Poddębno, Podkiejsze, Polonisz, Psary, Radoszewice, Stefanowo, Stypin, Suchy Las, Wawrzyny, Wiecinin, Zakrzewo, Zwierzchociny, Żurawieniec, Kawęczyn.

     

  • Gmina Chodów:
    Aleksandrów, Bowyczyny, Broniszewo, Budy – Gole, Chodów, Chrzanowo, Czerwonka, Długie, Domaników, Dzierzbice, Elizanów, Gąsiory, Jagiełłów, Józefowo, Kaleń Duża, Kaleń Mała, Kociewa Duża, Koserz, Niwki, Nowy Koserz, Nowy Rdutów, Pniewo, Rdutów, Stanisławów, Studzień, Szałajdy, Turzynów, Wewierz, Wojciechowo, Zalesie, Zieleniec.

     

  • Gmina Kłodawa:
    Bierzwienna Długa, Bierzwienna Długa Kolonia, Bierzwienna Krótka, Cegielnia, Cząstków, Dąbrówka, Dębina, Dziubin, Głogowa, Górki, Janczewy, Józefów Guzowski, Kęcerzyn, Kobylata, Korzecznik, Krzykosy, Leszcze, Luboniek, Łążek, Mała Wieś, Marynki, Okoleniec, Podgajew, Pomarzany Fabryczne, Rgielew, Rycerzew, Rysiny, Rysiny Kolonia, Słupeczka, Straszków, Straszkówek, Tarnówka, Wólka Czepowa, Zbójno, Zygmuntówek.

     

  • Gmina Sompolno:
    Bagno, Belny, Biele, Błonawy, Dąbrowa, Grądy, Janowice, Jesionka, Kazubek, Koszary, Lipiny Kolonia, Lubstów, Lubstówek, Marcinkowo, Marcjanki, Marianowo, Mąkolno, Młynek, Mostki, Nowa Wieś, Ostrówek, Ośno Górne, Paprocin, Płoszewo, Police, Przystronie, Racięcice, Siedliska, Sompolinek, Sompolno, Spólnik, Stefanowo, Suszewy, Sycewo, Szczerkowo, Wierzbie, Wroczewo, Zakrzewek, Zofia, Smolarnia, Łagiewniki, Ośno Podleśne, Ośno Dolne.

     

  • Gmina Osiek Mały:
    Grabowiec, Borecznia Mała, Borecznia Wielka, Budzisław Stary, Dęby Szlacheckie, Drzewce, Felicjanów, Grądy, Lipiny, Łuczywno, Maciejewo, Młynek, Moczydła, Nowa Wieś, Nowe Budki, Nowy Budzisław, Osiek Mały, Osiek Mały Kolonia, Osiek Wielki, Plebanki, Rosocha, Smólniki Osieckie, Smólniki Racięckie, Budki Stare, Szarłatów, Trzebuchów, Witowo, Zielenie, Żeomin.

     

  • Gmina Przedecz:
    Arkuszewo, Broniszewo, Chrustowo, Dziewczopólko, Dziwie, Holenderki, Jasieniec, Józefowo, Katarzyna, Kłokoczyn, Lipiny, Łączewna, Nowa Wieś Wielka, Przedecz, Rogóźno, Rybno, Zalesie, Zbijewek, Zbijewo Kolonia, Żarowo.

     

  • Gmina Wierzbinek:
    Boguszyce, Boguszyczki, Bratki, Broniszewo, Cegielnia Rudki, Chlebowo, Ciepłowo, Dębowiec, Dziwie, Gaj, Galczyce, Galczyczki, Goczki, Helenowo, Janowice, Julianowo, Kalina, Katarzynowo, Kazimierowo, Kazimierzewo, Kazubek, Kryszkowice, Krzymowo, Łężek, Łysek, Łysek – Sosnówka, Mąkoszyn, Morzyczyn, Noć, Nowa Ruda, Nykiel, Obory, Olszewo, Ostrowo, Palmowo, Pamiątka, Paradowo, Posada, Racięcin, Racięcin Kolonia, Raszkówek, Ruszkowo Parcele, Rybno, Sadlno, Siedliska, Słomkowo, Stanisławowo, Stara Ruda, Sumin, Synogać, Talarkowo, Teodorowo, Teresewo, Tomaszewo, Tomisławice, Trzciniec, Walerianowo, Wierzbinek, Wilcza Kłoda, Witkowice, Władysławowo, Zaborowo, Zakrzewek, Zamość, Zaryń, Zielonka, Ziemięcin, Żółwiniec, Żychlinek, Pagórki, Złotowo.

  •